Akce

2019/2020

V prázdninovém čase jsme děti seznamovali s vodou, životem námořníků, které se dětem moc líbilo. Rodiče připravili dětem krásné kostýmy a tak jsme se i na opravdové lodi svezli - vypluli jsme po řece Labi v Hradci Králové. To byl zážitek. Dokonce jsme mohli pozorovat i kačeny, které jsou už na takové návštěvníky na lodi zvyklé.

V prvním týdnu školního roku jsme podpořili i s našimi nejmladšími dětmi humanitární akci "Běh naděje". Konala se v parku, kde jsme s dětmi celou trasu proběhli a ještě jsme zvládli překážkovou dráhu. Jsou to malé šikulky.

Výlety do přírody - to máme rádi. V měsíci září jsme se vydali do Hájemství, kde se dětem moc líbilo. Přírodní překážky, hřiště, les a ještě i sběr hub. Protože se nám v lese s dětmi moc líbí, další výlet nás zavedl na novou stezku v okolí Hartského potoka nad nemocnicí ve D.K n/L. Při vycházkách sbíráme kaštany a žaludy pro zvířátka a hlavně si s nimi i pohrajeme.

V prvním říjnovém týdnu jsme společně s Mateřinkou navštívili Krkonoše. Prohlédli jsme si přírodu, les, stromy pěkně z výšky - po stezce Korunami stromů. Zvládly to všechny děti. Ještě nám zbyl čas na dětské hřiště, dětský koutek s občerstvením a potom hurá na oběd!

 

TOP