BESEDA PRO RODIČE  „OD NAROZENÍ AŽ DO ŠKOLY“    26.3. od 16.30 hod.  II díl

Milí rodiče, zveme Vás do Mateřinky na besedu, jak dítě vychovat k pořádku, jak k poslušnosti,  k odpovědnosti, jak je milovat a neublížit, co říct a co nikdy neříkat… Doprovázet nás bude autorka knihy L. Pekařová  „Jak žít a nezbláznit se“ /DVD záznam/. Její rady pochopí každý, pokud ovšem bude chtít. 

      

KARNEVAL V MATEŘINCE – oslavíme Masopust – prosíme rodiče, aby dětem připravili masopustní masku, kostým. Děti si přinesou na pondělí 25. února, budeme potřebovat po celý týden, děkujeme. 

Výsledek obrázku pro obrázek masopust

JDEME DO DIVADLA – 28.BŘEZNA – HANKŮV DŮM – HRÁTKY NA POHÁDKY , učinkují D.Benda + E.Novozámská

 

 

                                                                                                                                                                                                             

VÝUKA PLAVÁNÍ –  PLAVECKÁ ŠKOLA HOŘICE

pro děti z Mateřinky a veřejnost – např. děti, které nenavštěvují mateřskou školu, nebo mají zájem o výuku plavání…/od 3 – 7 let/

Zahajujeme v pátek 30.11.2018 – odjezd od Mateřinky vždy v 9.00 hod., vracíme se v 12.00 hod. Cena plaveckého kurzu pro děti z Mateřinky –  450,-Kč + doprava /záloha 600,-Kč/ pro ostatní zájemce 500,-Kč + doprava, možnost objednání oběda – 35,-Kč.  Závěr 1.3.2019

S sebou děti potřebují batůžek – ručník, plavky, drobnou sladkost /sušenka, ovoce…/, pití. Sprchový šampón zajistíme. Přihlašujte děti nejdéle do 23.11.  – telefon. 736458063, nebo osobně v Mateřince. Počet míst omezen.

Výsledek obrázku pro kreslený obrázek plavání